klimatyzacja

Montaż Klimatyzacji, Montaże Klimatyzacja Warszawa

Idź do spisu treści

Menu główne:

Montaż Klimatyzacji Klimatyzacja Warszawa |Tel.509-634-686

Oferta
 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i usługami jakie świadczymy dotyczące branży HVAC (Klimatyzacja i Wentylacja)


wentklima.pl - wentylacja i klimatyzacja w Warszawie.


Specjalizujemy się w montażu wentylacji i klimatyzacji. Swoje usługi wykonujemy kompleksowo: zaczynając od pomiarów potrzebnych do obliczenia zapotrzebowania na moc chłodniczą, co przekłada się na dobór odpowiednich urządzeń klimatyzacyjnych, a później wykonywanie przeglądów klimatyzacji w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.

Na Państwa życzenie wykonujemy serwis urządzeń klimatyzacyjno - wentylacyjnych zamontowanych dużo wcześniej, niekoniecznie przez naszą firmę.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem oraz serwisantem urządzeń klimatyzacyjnych marek Fujitsu, Mitsubishi, Vivax, Panasonic, Sanyo, Haier, Galanz, Gree, Mdv, Mistral, Chigo, Lg, Samsung, McQuay, Daikin, Fuji Electric, Midea, Kaisai, Sharp, T
oshiba, York, Whirlpool. Oferujemy różne typy klimatyzatorów przenośne, typu Split (ścienne), kasetonowe, podsufitowo-przypodłogowe, podstropowe, okienne oraz wiele innch rozwiązań przeznaczonych do zastosowania w przemyśle.

Instalacje klimatyzacji w Warszawie i okolicach
Montaż systemów klimatyzacji w Warszawie

Montujemy klimatyzatory zarówno dla osób prywatnych jak i firm, korporacji:
- klimatyzacja w domu
- klimatyzacja biura
- klimatyzacja dla firm i instytucji państwowych
- klimatyzacja restauracji
- klimatyzacje przeznaczone do lokali gastronomicznych
- klimatyzacja hoteli, aptek
i wiele innych obiektów...Z zakresu wentylacja Warszawa wykonujemy kompleksowo inwestycje.
wentklima.pl prowadzi również działalność w zakresie montaż i serwis wentylacji w Warszawie. W swej ofercie posiadamy centrale wentylacyjne, centrale rekuperacyjne oraz rekuperatory do domu i mały firm jak i materiały instalacyjne do wentylacji.

W dzisiejszych czasach duży nacisk kładziemy na ograniczanie kosztów. System wentylacyjny nawiewno - wywiewny z odzyskiem ciepła oparty na rekuperatorze zapewnia odzysk ciepła z powietrza, które w tradycyjnych systemach wentylacyjnych bezpowrotnie ucieka. Rekuperacja to nie tylko świeże powietrze, ale również znaczna redukcja kosztów ogrzewania. W naszej ofercie znajdą Państwo również systemy rekuperacji.


Jeżli są Państwo zainteresowani usługami z zakresu: klimatyzacja i wentylacja w Warszawie, prosimy o kontakt.
Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania - TEL: 0-50
9-634-686   oraz   e-mail: biuro@wentklima.pl

Klimatyzacja Warszawa do biur, klimatyzacja mieszkań i lokali użytkowych, klimatyzacja w aptece, klimatyzacja w hotelu. Jeżli potrzebują Państwo montażu klimatyzacji w dobrej cenie w Warszawie prosimy o kontakt. Oferujemy klimatyzatory okienne, przenośne, klimatyzatory split, klimatyzatory kasetonowe. Proponowane przez nas klimatyzatory w Warszawie to wysokiej klasy urządzenia.

Zajmujemy się montaż
i serwis klimatyzacji w Warszawie i okolicy. Istnieje możliwość wykonania samego montażu klimatyzacji w Warszawie, jeżli zakupili Państwo klimatyzator już wcześniej a chcą wykonać profesjonalny montaż prosimy zadzwonić i umówić się na Bezpłatną wycenę na miejscu montażu klimatyzatora. Po instalacji klimatyzatora zaopiekujemy się nim przez okres gwarancji jak i po niej.
Zaufaj naszemu doświadczeniu jakie przez 15 lat nasi pracownicy zdobyli wykonując dużo montaży różnego poziomu trudności.

Dodatkowo zajmujemy się serwisem klimatyzacji Warszawa. Przeglądy i konserwacje okresowe klimatyzatorów wykonujemy w okresie trwania gwarancji i w okresie pogwarancyjnym. Do serwisu klimatyzacji używamy najlepszych środków czyszczących i dezynfekujących, specjalnie do tego celu przeznaczonych.

Ocena klientów firmy Went-Klima
4,9/5 69 Klienci
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego